Atsauksmes

Evelīna Sudraba, ViDEA

Ar TERRA EXPRESS sadarbojamies kopš 2013. gada un iesakām kā uzticamu partneri transporta un loģistikas jautājumos personīgās attieksmes un ātrās reaģēšanas pēc. TERRA EXPRESS raksturo AUGSTA UZTICAMĪBA un PIEŅEMAMS CENU LĪMENIS, starp citu ir arī IESPĒJA PIETEIKT KRAVAS PĒDĒJĀ BRĪDĪ.

Mārtiņš Ošenieks, A/S UPB, loģistikas speciālists

Līdz šim, sadarbojoties ar Terra Express, mums nav nācies saskarties ne ar ko tādu, ko nevarētu atrisināt. Mums ir svarīga super ātra informācijas apmaiņa, profesionāla attieksme, efektīvi risinājumi nestandarta situācijās un atbilstošs cenu līmenis. Tieši tādu servisu mums nodrošina Terra Express.

Dace Iesalniece, EVA-SAT

Ar TERRA EXPRESS mums ir izveidojusies laba un ilgstoša sadarbība jau kopš 2008. gada, vedam saliktās kravas no Itālijas un Spānijas. Es ieteiktu sadarboties ar TERRA EXPRESS visiem, kuriem ir svarīga OPERATIVITĀTE, PERSONĪGA PIEEJA un CENU ELASTĪBA.

Ieva Zeltiņa, angļu valodas pasniedzēja Itālijā

Jau vairākus gadus dzīvoju Itālijā un Terra Express pakalpojumus izmantoju, lai saviem draugiem nosūtītu dažādus itāļu gardumus. Vienmēr varu paļauties uz Terra Express komandu. Bez tam izdevīgāku cenu piedāvājumu sūtījumiem no Itālijas uz Latviju vēl neesmu saņēmusi.

Claudio Liuzzi, EURO-EXPRESS S.r.l., Itālija

Man ir ilgstoša pozitīva sadarbības pieredze ar Terra Express – profesionāli transporta menedžeri , ar kuriem viegli sastrādāties, nogādās jebko un jebkur. Man patīk strādāt ar uzņēmumiem un cilvēkiem, kas mīl to, ko dara un Terra Express ir tieši tāds uzņēmums. Iesaku Terra Express kā uzticamu loģistikas partneri. Claudio Liuzzi, EURO-EXPRESS S.r.l., Italy

Sandis Timma, SIA Fox Media

Tiešām lielisks un ērts serviss, ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši darbinieki. Sūtīju kravu no Malagas, Spānijā uz Rīgu un viss process noritēja gludi un ērti. Esmu ļoti apmierināts, pēc vajadzības noteikti izmantošu vēl. Iesaku šo uzņēmumu citiem!

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk