CITI VIRZIENI

 

Terra Express privātpersonām piedāvā INDIVIDUĀLUS SĪKKRAVU pārvadājumus uz SANKTPĒTERBURGU UN MASKAVU.

Ar prieku nogādāsim Jūsu SĪKKRAVAS arī uz / no AUSTRIJAS, SLOVĒNIJAS, UNGĀRIJAS!

 

Palidzēsim nogādāt Jūsu personiskās mantas (mēbeles, interjera priekšmetus vai citus sūtījumus) vai biznesa darījumu kravas.  

lejupielādēt pasūtījuma veidlapu

 

  1. Aizpildiet pasūtījuma formu, norādot tajā prasīto informāciju. Ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi pasūtījuma formas aizpildīšanas sakarā, sazinieties ar Terra Express speciālistiem zvanot pa tālruni +371 6 7170070 vai rakstot e-pastu info@terraexpress.lv.
  2. Pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas, nosūtiet to Terra Express speciālistiem uz e-pastu info@terraexpress.lv.
  3. Saņemiet apstiprinājumu no Terra Express par to, ka Jūsu pasūtījums ir pieņemts.

 

Ekonomija

Salikto kravu pārvadājumi ir Jūsu iespēja ietaupīt uz transportēšanas izmaksu rēķina, jo kravas tiek komplektētas centralizēti un pārvadājumi tiek veikti pēc noteikta grafika.

 

Serviss

Mēs piedāvājam arī Jūsu kravas konsolidācijas pakalpojumus valstī, no kuras krava tiek nosūtīta. Mūsu pieredze un plašais partneru tīkls ļauj mums veikt kravu transportēšanu no dažādām pilsētām uz vietu, kur tā tiks uzglabāta līdz transportēšanai uz kravas saņēmēja valsti. Piedāvājam nodrošināt arī noliktavu pakalpojumus un kravas nogādāšanu līdz galapatērētājam. Mūsu pieredze un zināšanas Jums noteikti noderēs arī muitas formalitāšu kārtošanā.

 

Drošība

Izmantojot mūsu sadarbības partnera AAS BALTA pakalpojumus, Jums ir iespēja apdrošināt transportējamo kravu vai sīkpaku atbilstoši tās vērtībai. Iesakām apdrošināt visas kravas, bet piedāvājam īpaši nopietni apsvērt papildu apdrošināšanu trauslām un ļoti vērtīgām kravām.

 

Izmaksas

Lai uzzinātu par kravas pārvadāšanas izmaksām, sazinieties ar Terra Express loģistikas speciālistu,  vai aizpildiet on-line pieteikuma formu, lai saņemtu cenas piedāvājumu.