Jaunumi

Aktualitātes

16/11
Sveicam Latvijas valsts simtgadē!

Savā darbā sastopamies ar daudziem Latvijas uzņēmējiem, kuri rada apbrīnojamus produktus un pierāda, ka ”Latvija var”! Esam lepni, ka varam būt daļa no šī procesa savienojot Latviju ar Dienvideiropas valstīm. Lepojamies, ka sniedzot pakalpojumus varam būt par atbalsta bāzi Latvijas uzņēmējiem un iedzīvotājiem viņu mērķu realizēšanai un sasniegšanai.

25/10
TERRA EXPRESS 01.11.2018. brīvdienas Eiropā!

Gaidīsim SAVLAICĪGUS PASŪTĪJUMUS 44.nedēļā. IZMANTOJIET LAIKU LIETDERĪGI, NOVIRZOT TO SAVIEM MĒRĶIEM!

30/08
Ar 27.augustu darbu atsāk uzņēmumi Itālijā un notiek regulāras preču uzkraušanas.

Noslēdzoties brīvdienām ar 27.08. Itālijā darbu atsāk rūpniecības un transporta uzņēmumi. Arī Terra Express atskāk darbu ar "pilnu jaudu". Papildus pakalpojumiem regulārajos salikto kravu pārvadājumu reisos uz /no Itāliju, Spāniju, Franciju un Portugāli sniegsim arī citas lieliskas iespējas. Klientus aicinām jautāt risinājumus arī maršrutos no citām pārvadājumiem saistošām valstīm.

27/08
25-26. augusts TERRA EXPRESS 10 GADES svinības ! Lepojamies ar paveikto.

25-26. augustā ar labi padarīta darba sajūtu Terra Express kolektīvs pulcējās uzņēmuma 10 gades svinībās! Panākumus neslēpjam, ar tiem lepojamies.

vairāk

Izdevīgi piedāvājumi un akcijas

13/12
IESPĒJA BEZ MAKSAS SŪTĪT ZIEMASSVĒTKU DĀVANAS SAVIEM MĪĻAJIEM

Pirmssvētku nedēļā - vēl pagūsim atgādāt dāvanas no Itālijas .... tieši uz Ziemassvētkiem...Zvaniet: 26 009 009, rakstiet: cenas@terraexpress.lv

05/05
Lieliski jaunumi visiem, kas vēl nav Terra Express klienti!

Visi, kas vēl nav Terra Express klienti, bet vēlas izmēģināt Terra Express priekšrocības, aicināti izmantot iepazīšanās akciju maijā!

08/04
Pasūti kravu uz Spāniju un saņem picu par brīvu!

Sūti kravu uz Spāniju ar TERRA EXPRESS 16.-20. martam un saņem īpašo TERRA EXPRESS picu no ČILI PICAS PAR BRĪVU!

22/11
Iespēja bez maksas sūtīt Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem ārpus Latvijas

Starptautisko kravu pārvadājumu uzņēmums Terra Express šā gada nogalē organizē akciju „Ziemassvētku pasts”, kuras laikā Latvijas iedzīvotāji un viņu radi, paziņas un draugi ārzemēs viens otram var sūtīt Ziemassvētku dāvanas bez maksas.

vairāk

Noderīga informācija

 
Kā izsekot savu kravu?

Veicot kravu pārvadājumus ar Terra Express Jūs vienmēr varat pārbaudīt savas kravas statusu un atrašanās vietu.

Video

Reiss uz Spāniju
Reiss uz Spāniju

Terra Express pārvadā arī neparastas saliktās kravas - lūk vienas kravas uzkraušanu mums piedāvā noskatīties Linards Ozoliņš.

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk