• zemeslode
  • 3 soli
  • Virzienu karte

Aptauja

Kādu balvu Tu vēlētos saņemt mūsu nākamās akcijas laikā?

Atsauksmes

Tiešām lielisks un ērts serviss, ļoti atsaucīgi un pretīmnākoši darbinieki. Sūtīju kravu no Malagas, Spānijā uz Rīgu un viss process noritēja gludi un ērti. Esmu ļoti apmierināts, pēc vajadzības noteikti izmantošu vēl. Iesaku šo uzņēmumu citiem!

Sandis Timma, SIA Fox Media

Jau vairākus gadus dzīvoju Itālijā un Terra Express pakalpojumus izmantoju, lai saviem draugiem nosūtītu dažādus itāļu gardumus. Vienmēr varu paļauties uz Terra Express komandu. Bez tam izdevīgāku cenu piedāvājumu sūtījumiem no Itālijas uz Latviju vēl neesmu saņēmusi.

Ieva Zeltiņa, angļu valodas pasniedzēja Itālijā
visas atsauksmes

8 veiksmes atslēgas Jums

Pēdējā brīža kravu pieteikšana
Palīdzība nestandarta situācijās
Online Iespēja izsekot kravas statusam 
Individuāli risinājumi
Izdevīgas cenas
Kravu konsolidācija
Regulāras piegādes
Izdevīgāka apdrošināšana
   

 

Saņemt jaunumus e-pastā

Pakalpojumi

  • Salikto kravu pārvadājumi:
    • negabarīta kravu pārvadājumi
    • bīstamo kravu pārvadājumi
    • termokravu pārvadājumi
  • Noliktavu pakalpojumi
  • Kravu konsolidācija
  • Distribūcija
  • Muitas formalitāšu kārtošana

Aktualitātes

01/03
Marta sniegs Eiropā. Braukšanas ierobežojumi kravu transportam !

Aukstums, sals un nelabvēlīgi laikapstākļi šajā nedēļā skāra teju visu Eiropu. Daudzviet Eiropas reģionos Itālijā, Vācijā, Spānijas un Portugāles ziemeļos, Francijas dienvidos, kā arī Īrijā un Lielbritānijā spēkā oranžās krāsas brīdinājums par snigšanu un apledojušiem ceļiem. Minētie apstākļi ietekmēja transporta un preču kustību. Lūdzam klientiem būt saprotošiem, ņemt vērā situāciju uz ceļiem. Šobrīd esam veiksmīgi veikuši plānoto kravu uzkraušanas. Paļaujoties uz veiksmi un labvēlīgiem apstākļiem, gaidām drošas preču piegādes saskaņā ar Terra Express transporta plānu. ITĀLIJA ZIEMĀ / Itāļu kolēģu video no putna lidojuma

31/12
Sveicam Jaunajā 2018. gadā !

"Gan ar sniegiem, gan ar saliem, gan ar lauskiem skaļš - gads ir balts no abiem galiem un pa vidu - zaļš!" Šīs Ojāra Vācieša rindas mums stāsta par ceļu, kurā esam ikviens. Gada nogale dod iespējas atskatīties uz šogad noieto posmu, lai pavērtētu gan baltās, gan zaļās detaļas, tajā pat laikā nezaudējot kopējo bildi: ceļu, kuru turpinām iet. To arī mēs vēlam ikvienam no mums - gan mūsu klientiem, gan Terra Express kolēģiem un sadarbības partneriem, bez kuriem mēs nevaram nekur aizstūrēt ne paši, ne aizvest solīto. Mierpilnus un sirsnīgus svētkus, un drosmīgiem soļiem bagātu 2018.gadu!

28/12
Ziemassvētku pasts 2017 noslēdzies! Statistika par sūtītajām dāvanām tuviniekiem.

Paldies visiem, kuri atsaucās mūsu akcijai, uzticēja savas dāvanas un sūta sirsnīgus pateicības vārdus par labo darbu! Pateicamies par svētku prieku ko varējām radīt un to labo sajūtu, kas mūsu komandai ir šobrīd. Par iespēju jau devīto gadu pēc kārtas piedalīties svētku pārsteigumu veidošanā Latvijā, Spānijā un Itālijā! Vēlaties uzzināt, kas atsaucās mūsu aicinājumam iepriecināt savus mīļos? Kādas dāvanas visbiežāk sūta, un no kurienes ? Galvenie secinājumi no mūsu iegūtās statistikas vizualizācijās.

vairāk