Pakalpojumi

Virzieni

Terra Express piedāvā salikto kravu pārvadājumu pakalpojumus uz / no Itālijas, Spānijas, Francijas, Portugāles. Pa ceļam varam atvest Jūsu sūtījumus arī no Ungārijas, Slovēnijas, Austrijas!

Vairāk

Uzņēmumiem

Biznesa klienti visbiežāk izmanto Terra Express piedāvātās regulārās importa un eksporta preču piegādes. Terra Express uzņemsies visas rūpes par Jūsu preču drošu un ekonomisku piegādi, lai  Jūs varētu šo laiku izmantot sava biznesa attīstībai!

Privātpersonām

Terra Express ar prieku palīdzēs arī privātpersonām rast vispiemērotāko risinājumu kravu pārvadājumiem jebkurā situācijā. Terra Express rīcībā ir plašs partneru tīkls un pieredze kravu pārvadājumos

Vairāk

 

Pakalpojumi

Kravu konsolidācija
Terra Express nodrošina kravu konsolidācijas pakalpojumus Itālijā, Spānijā, Portugālē un Francijā.

Individuālie risinājumi
Mēs specializējamies gan salikto kravu pārvadājumos, gan individuālo kravu pārvadājumu plānošanā un īstenošanā.

Privātpersonām
Izmantojiet Terra Express salikto kravu pārvadājumus, lai nosūtītu dažādu veidu preces starp šādām valstīm: Itāliju, Franciju, Spāniju, Portugāli, Igauniju, Lietuvu un Latviju.

Noliktavu pakalpojumi
Terra Express piedāvā arī kravu un sūtījumu uzglabāšanu nosūtītāja un/vai saņēmēja valstī, kā arī muitas formalitāšu kārtošanu.

 

Apdrošināšana

Izmantojot mūsu sadarbības partnera AAS BALTA pakalpojumus, Jums ir iespēja apdrošināt transportējamo kravu vai sīkpaku atbilstoši tās vērtībai. Iesakām apdrošināt visas kravas, bet piedāvājam īpaši nopietni apsvērt papildu apdrošināšanu trauslām un ļoti vērtīgām kravām.

Citi pakalpojumi
Papildus standarta kravu pārvadājumiem piedāvājam arī negabarīta kravu,  kravu ar termorežīmu un bīstamu kravu pārvadājumus.

Problēmu nav - ir tikai risinājumi!

Terra Express jau vairākus gadus veic kravu pārvadājumus uz/no Itālijas, Spānijas, Portugāles un Francijas no/uz Latviju un Igauniju. Šajā laikā esam uzkrājuši pieredzi un izveidojuši partneru tīklu, kā arī radījuši efektīvu kravu pārvadājumu sistēmu, lai spētu Jums piedāvāt elastīgākos un drošākos sūtījumu, kravu un sīkkravu pārvadājumus par labāko cenu.

  • Labākās cenas – Visdrošākā peļņa ir tā, ko iegūstam pašu taupības rezultātā. Mēs esam specializējušies kravu pārvadājumos noteiktā reģionā, ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus un izstrādājuši ļoti efektīvu kravu pārvadājumu sistēmu, lai Jums piedāvātu labākās cenas par Jūsu kravas, sūtījuma vai sīkpakas transportēšanu. Turklāt ilglaicīgiem, lojāliem klientiem piedāvājam rēķina pēcapmaksu.
  • Elastība  – „Ja kalns nenāks pie Muhameda, Muhameds ies pie kalna”. Ja klientam kaut kādu iemeslu dēļ nav piemēroti standarta kravu pārvadājumi, mēs atrodam individuālu risinājumu.
  • Plašs partneru tīkls – „Visnoderīgāk ir darīt to, kas stiprina draudzību”. Mums ir plašs partneru tīkls valstīs, kurās strādājam – Itālijā, Spānijā, Portugālē un Francijā. Mūsu tīklā ir vairāk nekā 150  partneru šajās valstīs. Pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem, varam Jums piedāvāt pilnu „no durvīm līdz durvīm” kravu pārvadājumu servisu, labākās cenas un drošību.
  • Drošība – „Iemītais ceļš ir visdrošākais”. Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa sadarbību ar saviem klientiem, tādēļ cenšamies katru mums uzticēto pasūtījumu veikt labāk, nekā esam solījuši. Mūsu kravu pārvadājumu speciālisti Jūs konsultēs kravu pārvadājumu specifikā, lai Jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu katras kravas pārvadājumu plānošanā – transportēt kravu termorežīmā, veikt papildu apdrošināšanu pret bojājumiem transportēšanas laikā (trauslām kravām) u. tml.
  • Specializācija noteiktā reģionā – Zināt labi ir svarīgāk nekā zināt daudz”. Mēs nesakām, ka varam visu, mēs sakām, ka specializējamies kravu pārvadājumos noteiktā reģionā un šajā reģionā varam piedāvāt labāko cenu un kravu pārvadājumu servisu.
  • Profesionalitāte „Laiks ir nauda” un ne tikai. Mēs apzināmies, ka mūsu precizitāte un profesionalitāte pasūtījuma izpildē ir izšķiroša, lai Jūs sasniegtu savu mērķi, tādēļ Terra Express speciālisti un partneri dara visu iespējamo, lai nekas nespētu aizkavēt Jūsu kravas vai sūtījuma nogādāšanu galapunktā plānotajā termiņā.

 

 
  • Porto
  • Barselona
  • Bergamo