Par Terra Express

Par mums

 

Terra Express Mērķis
Terra Express mērķis ir sniegt drošu, ātru, precīzu un ekonomisku kravu pārvadājumu servisu.

 

Priekšrocības
Mūsu galvenā priekšrocība ir tā, ka mūsu uzņēmums ir visai neliels, tāpēc varam ne tikai solīt, bet arī nodrošināt individuālus risinājumus un personīgu attieksmi pret katru mūsu klientu.

 

Vakances

Mēs drīzumā plānojam veikt uzņēmuma paplašināšanos, iespējams, Jūsu pieredze un zināšanas mums var ļoti noderēt.

 

Serviss
Mūsu birojā jau ir tapušas pirmās laika mašīnas skices, bet, kamēr tā vēl nav uzbūvēta, mēs piedāvājam Jums izvēlēties drošus, precīzus un ekonomiskus kravu pārvadājumus

 

Komanda

Terra Express komandā strādā profesionāli speciālisti ar vairāku gadu pieredzi kravu pārvadājumu nozarē. Mūsu speciālisti vienmēr darīs visu iespējamo un arī neiespējamo, lai palīdzētu mūsu klientiem sasniegt mērķi ātrāk un rast risinājumu jebkurā situācijā.

 

 

 

 

 

 

 

 

Starptautisko kravu komercpārvadājumu licence

 

Mēs Jums pierādīsim, ka nav problēmu – ir tikai risinājumi!

  • Labākās cenas – Visdrošākā peļņa ir tā, ko iegūstam pašu taupības rezultātā. Mēs esam specializējušies kravu pārvadājumos noteiktā reģionā, ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus un izstrādājuši ļoti efektīvu kravu pārvadājumu sistēmu, lai Jums piedāvātu labākās cenas par Jūsu kravas, sūtījuma vai sīkpakas transportēšanu. Turklāt ilglaicīgiem, lojāliem klientiem piedāvājam rēķina pēcapmaksu.
  • Elastība  – „Ja kalns nenāks pie Muhameda, Muhameds ies pie kalna”. Ja klientam kaut kādu iemeslu dēļ nav piemēroti standarta kravu pārvadājumi, mēs atrodam individuālu risinājumu.
  • Plašs partneru tīkls – „Visnoderīgāk ir darīt to, kas stiprina draudzību”. Mums ir plašs partneru tīkls valstīs, kurās strādājam – Itālijā, Spānijā, Portugālē un Francijā. Mūsu tīklā ir vairāk nekā 150  partneru šajās valstīs. Pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem, varam Jums piedāvāt pilnu „no durvīm līdz durvīm” kravu pārvadājumu servisu, labākās cenas un drošību.
  • Drošība – „Iemītais ceļš ir visdrošākais”. Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa sadarbību ar saviem klientiem, tādēļ cenšamies katru mums uzticēto pasūtījumu veikt labāk, nekā esam solījuši. Mūsu kravu pārvadājumu speciālisti Jūs konsultēs kravu pārvadājumu specifikā, lai Jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu katras kravas pārvadājumu plānošanā – transportēt kravu termorežīmā, veikt papildu apdrošināšanu pret bojājumiem transportēšanas laikā (trauslām kravām) u. tml.
  • Specializācija noteiktā reģionā – Zināt labi ir svarīgāk nekā zināt daudz”. Mēs nesakām, ka varam visu, mēs sakām, ka specializējamies kravu pārvadājumos noteiktā reģionā un šajā reģionā varam piedāvāt labāko cenu un kravu pārvadājumu servisu.
  • Profesionalitāte „Laiks ir nauda” un ne tikai. Mēs apzināmies, ka mūsu precizitāte un profesionalitāte pasūtījuma izpildē ir izšķiroša, lai Jūs sasniegtu savu mērķi, tādēļ Terra Express speciālisti un partneri dara visu iespējamo, lai nekas nespētu aizkavēt Jūsu kravas vai sūtījuma nogādāšanu galapunktā plānotajā termiņā.

 

Pārvadājumu atļauja