Priekšrocības

Mēs Jums pierādīsim, ka nav problēmu 

LABĀKĀS CENAS – Visdrošākā peļņa ir tā, ko iegūstam pašu taupības rezultātā. Mēs esam specializējušies kravu pārvadājumos noteiktā reģionā, ieguvuši uzticamus sadarbības partnerus un izstrādājuši efektīvu kravu pārvadājumu sistēmu, lai Jums piedāvātu labākās cenas par Jūsu kravas, sūtījuma vai sīkpakas transportēšanu. Turklāt ilglaicīgiem klientiem piedāvājam rēķina pēcapmaksu.

 

DROŠĪBA – „Iemītais ceļš ir visdrošākais”. Mēs vēlamies veidot ilgtermiņa sadarbību ar saviem klientiem, tādēļ cenšamies katru mums uzticēto pasūtījumu veikt labāk, nekā esam solījuši. Mūsu kravu pārvadājumu speciālisti Jūs konsultēs kravu pārvadājumu specifikā, lai Jūs varētu pieņemt pareizo lēmumu katras kravas pārvadājumu plānošanā – transportēt kravu termorežīmā, veikt papildu apdrošināšanu pret bojājumiem transportēšanas laikā (trauslām kravām) u. tml.

 

PROFESIONALITĀTE „Laiks ir nauda” un ne tikai. Mēs apzināmies, ka mūsu precizitāte un profesionalitāte pasūtījuma izpildē ir izšķiroša, lai Jūs sasniegtu savu mērķi, tādēļ Terra Express speciālisti un partneri dara visu iespējamo, lai nekas nespētu aizkavēt Jūsu kravas vai sūtījuma nogādāšanu galapunktā plānotajā termiņā.

 

– ir tikai risinājumi!

ELASTĪBA – „Ja kalns nenāks pie Muhameda, Muhameds ies pie kalna”. Ja klientam kaut kādu iemeslu dēļ nav piemēroti standarta kravu pārvadājumi, mēs atrodam individuālu risinājumu.

 

 

 

 

PLAŠS PARTNERU TĪKLS – „Visnoderīgāk ir darīt to, kas stiprina draudzību”. Mums ir plašs partneru tīkls valstīs, kurās strādājam – Itālijā, Spānijā, Portugālē un Francijā. Mūsu tīklā ir vairāk nekā 150  partneru šajās valstīs. Pateicoties mūsu uzticamajiem partneriem, varam Jums piedāvāt pilnu „no durvīm līdz durvīm” kravu pārvadājumu servisu, labākās cenas un drošību.

 

 

SPECIALIZĀCIJA NOTEIKTĀ REĢIONĀ – Zināt labi ir svarīgāk nekā zināt daudz”. Mēs nesakām, ka varam visu, mēs sakām, ka specializējamies kravu pārvadājumos noteiktā reģionā un šajā reģionā varam piedāvāt labāko cenu un kravu pārvadājumu servisu.