Privātpersonu sūtījumi

Izmantojiet Terra Express salikto kravu pārvadājumus, lai nosūtītu dažādu veidu preces starp šādām valstīm: Itāliju, Franciju, Spāniju, Portugāli, Igauniju, Lietuvu un Latviju.

 

Atvedīsim vai aizvedīsim jebkura veida kravas un sūtījumus

Nogādāsim kravu vai sūtījumu no/uz Jūsu norādīto vietu droši, ātri un ekonomiski izdevīgi. Mes pārvadājam:

 


Personiskās mantas


Pārtikas un rūpniecības preces


Mēbeles


Sporta inventārs, motociklus un slēpes

 

 

Kā tas notiek?

 

1

Aizpildiet online pieteikumu, lai uzzinātu, cik izmaksās Jūsu kravas vai sīkpakas sūtījums

Aizpildot informāciju par kravu, lūgsim Jūs norādīt ziņas par:

  • izvēlēto galamērķi, piebraukšanas īpatnībām vajadzīgajā adresē (kalni, kempings, vecpilsēta u. c.);
  • sūtījuma svaru un izmēriem (kastu izmēri vai kopējais tilpums kubikmetros);
  • sūtītāja un saņēmēja kontaktinformāciju;
  • citiem datiem (piebraukšanas vietas apstākļi, cik liels transportlīdzeklis var piebraukt vajadzīgā adresē, krāvēja pakalpojumu nepieciešamība u. c.).
 
 
2

Saņemiet piedāvājumu

Diennakts laikā Jūs norādītajā e-pastā saņemsiet pārvadājuma piedāvājumu. Ja cena Jūs apmierina, apstipriniet sūtījumu. Apmaksa veicama līdz mantu nogādes brīdim gala saņēmējam.

 

3

Nogādāsim Jūsu kravu

Nogādāsim Jūsu kravu. Pēc vienošanās – nogādājiet to mums vai paņemsim to Jūsu norādītajā adresē. Nogādāsim Jūsu kravu izvēlētajā galamērķī – ātri un izdevīgi!

 

 


Ekonomējiet

Izmantojiet Terra Express salikto kravu pārvadājumus, lai ietaupītu. Tieši pateicoties kravu pārvadājumu grafikam, mēs varam Jums piedāvāt ļoti izdevīgu pārvadājumu cenu.

 

Sagaidiet kravu laikā

Salikto kravu autopārvadājumi notiek pēc noteikta grafika. To priekšrocība – nelabvēlīgi laikapstākļi, vulkānu izvirdumu pelni, vētra jūrā vai dzelzceļa darbinieku streiks tos nevar aizkavēt.

Esiet droši

Mēs darām visu iespējamo, lai kravai nerastos nekādi bojājumi transportēšanas laikā.

Piedāvājam papildu pakalpojumu – Jūsu personīgo mantu iepakošanudrošai pārvadāšanai. Iepakošanu variet veikt arī paši – tas ļaus Jums būtiski ietaupīt.

Iepakojiet savu sūtījumu līdzīgi kā saņemat iepakotu preci veikalā (piemēram, televizori iesaiņoti putu plastā un kartona kastē, trauki kompakti salikti kastēs, lai tie savstarpēji nesaskartos, pārtikas preces iepakotas tā, lai nejauši neiztek un nesasmērē blakus esošās lietas).

 

Jautājiet Terra Express speciālistiem!

Ja vēlaties iegūt papildu informāciju par iespējamiem transportēšanas risinājumiem, aicinām Jūs sazināties ar Terra Express speciālistiem. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni +371­ 67170070.