Pilno kravu pārvadājumi no/uz Zviedriju un Norvēģiju

Individuālie eksporta kravu pārvadājumi uz Norvēģiju un Zviedriju

 

Pēc Jūsu individuālā pasūtījuma nogādāsim kravu uz Norvēģiju tieši Jums vajadzīgajā adresē un laikā! Piedāvājam Jums izdevīgi nogādāt liela apjoma kravas ar kopējo masu līdz 24 tonnām un tilpumu līdz 100 m3.

 

Izmaksas

Lai noskaidrotu kravas pārvadāšanas izmaksas, sazinieties ar Terra Express loģistikas speciālistu  vai aizpildiet online pieteikuma formu, lai saņemtu cenas piedāvājumu.

 

Veikt pasūtījumu (Lejupielādēt pasūtījuma formu)

  1. Aizpildiet pasūtījuma formu, norādot tajā prasīto informāciju. Ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi pasūtījuma formas aizpildīšanas sakarā, sazinieties ar Terra Express speciālistiem zvanot pa tālruni +371 6 7170070 vai rakstot e-pastu info@terraexpress.lv.
  2. Pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas, nosūtiet to Terra Express speciālistiem uz e-pastu info@terraexpress.lv vai faksu +371 6 7170477.
  3. Saņemiet apstiprinājumu no Terra Express par to, ka Jūsu pasūtījums ir pieņemts.

Ekonomija

Terra Express kravu autopārvadājumi uz Norvēģiju un Zviedriju ir Jūsu iespēja ietaupīt uz transportēšanas izmaksu rēķina, ja Jums nepieciešami pilnu treileru vai gandrīz pilnu treileru transporta risinājumi.

 

Individuāli piemērots grafiks

Transportēsim Jūsu kravu Jūsu izvēlētajā laikā un termiņā arī tad, ja tā jāpiegādā ļoti steidzami. Nogādāsim kravu uz Jūsu norādīto adresi Norvēģijā vai Zviedrijā (vienu vai vairākām). Jums nebūs jārēķinās ar standarta pārvadājumu grafiku – to izstrādāsim Jums individuāli tieši tādu, kāds Jums tas ir nepieciešams! 

Izņēmuma gadījumi: kravu pārvadājumi ziemas periodā notiek ierobežotā Norvēģijas teritorijā.

 

Noliktavu serviss

Piedāvājam nodrošināt noliktavu pakalpojumus – konsolidāciju, distribūciju, uzglabāšanu Latvijā pirms kravas nogādāšanas līdz galapatērētājam. 

 

Drošība

Lai arī visi kravu pārvadājumi tiek pakļauti obligātai CMR apdrošināšanai, šī apdrošināšana ne vienmēr sedz visu kravas vērtību zudumu, bojājumu gadījumā. Izmantojot mūsu sadarbības partnera AAS BALTA, vai īpašos gadījumos citu apdrošinātāju pakalpojumus, Jums ir iespēja papildus apdrošināt transportējamo kravu atbilstoši tās vērtībai.