Aktualitātes

       Saskaņā ar starptautiskajiem transporta noteikumiem lietoti motocikli ir bīstamas preces, jo motocikla bākā vienmēr būs degviela, lai arī tā šķiet pilnīgi tukša.

Tāpēc motociklus var pārvadāt tikai vertikālā pozīcijā. Lai to panāktu, vispareizākais veids ir tos vest motocikliem īpaši paredzētōs rāmjos, kuros motociklu riteņi fiksējas un paši motocikli tiek nospriegoti ar siksnām, lai tie ceļā neapgāžas.

Terra Express Motociklu pārvadājumi transports ceļojumi Itālija Spānija Francija Portugāle

      Kā pie tādiem rāmjiem tikt? Viens no veidiem ir pajautāt Jūsu motocikla dīlerim par pieejamiem transportēšanas rāmjiem. Tos var izīrēt no motociklu dīleriem, kā arī uzņēmumiem, kas nodarbojas ar motociklu pakošanu un transportēšanu nodarbojas (piedāvājam savu partneru pakalpojumus @r1motoadventures). Protams, šādus rāmjus varat sameistarot arī paši, ja Jums ir nepieciešamās iemaņas un materiāli.

         Nolemjot sākt turneju ārvalstīs, varam piedāvāt noglabāt rāmjus turnejas laikā kādā no mūsu noliktavām. Tādas pilsētās kā Bergamo, Malaga un Barselona ir ideāls starta punkts turnejām, jo mūsu noliktavas atrodas 5-10 km attālumā no tiešo reisu lidostām:

Rīga -> Bergamo (Ryanair),

Rīga -> Malaga (Airbaltic),

Rōga -> Barselona (Airbaltic).

       Ja plānojat piegādes paši, ņemiet vērā, ka motociklus no mašīnas var izcelt tikai mehāniski. Saviem spēkiem tos izripināt no mašīnas var tikai noliktavās, kas ir paredzētas lielu treileru apkalpošanai, jo treileris atrodas 130 cm no grīdas un nocelt motociklus no treilera var tikai mehāniski ar iekrāvēju.

Vēlies vairāk uzzināt par pakalpojumu? Zvani mob.: +371 26009 009   tālr. +371 67 170 070  vai raksti: info@terraexpress.lv

 
Atpakaļ
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk