Noderīga informācija

Šeit apkopojām 7 biežakās kļūdas sagatavojot kravu sūtīšanai:

1. Tiek nodota prece transportēšanai bez iepakojuma.

2.Trausli un smalki priekšmeti netiek atbilstoši iepakoti. Trauslus un smalkus priekšmetus noteikti ir jāiepako atsevišķi papildus drošā iepakojumā kā burbuļplēve, vate vai putoplasts.

3. Krava nav stabila: kad uz paletes atrodas daudz dažāda izmēra kastes, kas haotiski saliktas uz paletes, neievērojot kastu lieluma un svara proporcijas. Šādā gadījumā palete ir šķība, smaguma centrs nav paletes vidū. Bez papildus nostiprināšanas, šo kravu nav iespējams droši transportēt.

4.Pakām jābūt uzkrautām uz paletes, tā lai apakšējās pakas izturētu augšējo paku svaru: apakšā izturīgākā krava, virspusē vieglāka. Jāsaglabā stabils vertikālais stāvoklis, tā lai pakas transportēšanas laikā nenokristu.

5.Tukšums starp kasti un preci ir jāaizpilda izmantojot materiālus, kas neļaus precei kustēties, sasisties un tmldz. Iekšējam iepakojumam iesakām izmantot skaidas, burbuļplēvi, sasmalcinātu papīru, rievotu kartonu, putoplastu, audumu vai speciālās fiksējošās putas.

6.Divu un vairāk iepakojuma sūtīšanas gadījumā uz dažādām adresēm netiek norādīta piegādes adrese uz katra iepakojuma, kā rezultātā kravu nebūs iespējams nogādāt pareizajās vietās.

7.Kravas pavaddokumenti vai piegādes adrese ir nevērīgi piestiprināti, kā rezultātā tie pa ceļam var pazust vai nokrist, tādēļ visi dokumenti kārtīgi jāpiestiprina iepakojuma augšpusē vai uz platākās malas un piegādes adrese rūpīgi jāpielīmē.

 

Ja Jums rodas kādi jautājumi par pareizu kravas sagatavošanu transportēšanai, sazinieties ar Terra Express speciālistiem!

Atpakaļ
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk