Aktualitātes

 Par SITUĀCIJU uz ROBEŽĀM un sastrēgumiem, saistībā ar korona vīrusa izplatību.

Preču uzkraušanas ITĀLIJĀ, SPĀNIJĀ nav ierobežota. 

Oficiāli robežas nav slēgtas, taču ir lieli sarežģījumi izbraucot no šīm valstīm. Situācija mainās ik stundu un paliek arvien kritiskāka.

Sastrēgumi vakar (gaidīšana līdz pat 24 h ) ir pāraugusi par citu ceļu izraudzīšanos izbraukšanai. Ierasto ceļu izbraukšanai mainām braukšanai caur Udīni. Jārēķinās ar to ka reālo situāciju zināsim vakarā kad no Itālijas izbrauks lielākais vairums pārvadātāju un auto. Šobrīd no TERRA EXPRESS šoferiem IT - AT robežu ir šķērsojis Andis. Izmērīta temperatūra, pārbaudīti dokumenti un saņemta atļauja doties tālāk. Gaidām ziņas no Anda vai būs iespējas šķērsot Čehiju.

 Ziņojums no mūsu degvielas piegādātāja.

Uz Itālijas un Austrijas robežas ir ierobežojumi kravas satiksmei, iebraucot Austrijā, kuras galamērķis nav Austrija.
Tranzītam nepieciešams pietiekams degvielas daudzums, jo apstāšanās nav atļauta.
Degvielas daudzumu kontrolēs robežšķērsošanas vietās. Ja transportlīdzeklim nav pietiekami daudz degvielas valsts tranzītam, tas tiks noraidīts robežšķērsošanas vietā. Aizliegums ir spēkā līdz 3.4.2020.

Uz Itālijas un Slovēnijas robežas ir pilnīgs kravas pārvadājumu ierobežojums, iebraucot Slovēnijā, kuras galapunkts nav Slovēnijas Republika. Šis ierobežojums neattiecas uz pasta sūtījumu, zāļu, aizsardzības līdzekļu un medicīnisko ierīču pārvadāšanu, kā arī humāno palīdzību. 

Atpakaļ
Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk