Saņemt piedāvājumu (līdz 2020)

Informācija par pieprasījuma sūtītāju

Uzkraušanas adrese

Izkraušanas vieta

Informācija par kravu

CAPTCHA Image   Cits attēls

Aizpildot formu, klients piekrīt, ka tiek apstrādāti un ievākti personas dati, ja tādi formā ir ievadīti (piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis un tml.).
Datu pārzinis ir SIA "TERRA EXPRESS", LV40103176885, Čiekurkalna 2. līnija 75, Rīga, LV-1026.
Personas dati tiks izmantoti piedāvājuma sagatavošanai un līgumsaistību izpildei, ja tāds tiks noslēgts, kā arī komerciālu paziņojumu izsūtīšanai.
Klients piekrīt, ka SIA "TERRA EXPRESS" ir tiesīga nodot personas datus uzņēmuma sadarbības partneriem, kas tieši iesaistīti klientam sniedzamo pakalpojumu izpildē.
Klients ir tiesīgs atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei. Tādā gadījumā ievāktie personas dati, ja tādi būs saņemti, tiks dzēsti, ja to neaizliedz spēkā esoši tiesību akti. Piekrišanas atsaukšana ir jānosūta uz e-pasta adresi: info@terraexpress.lv. Klients piekrīt, ka viņa personas dati tiks uzglabāti SIA "TERRA EXPRESS" klientu uzskaites sistēmā 5 gadus pēc pēdējā pasūtījuma veikšanas, kā arī SIA "TERRA EXPRESS" grāmatvedības sistēmā attiecīgajos tiesību aktos paredzētajā apjomā un termiņā.Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk