Kravu konsolidācija

 

Terra Express nodrošina kravu konsolidācijas pakalpojumus Itālijā, Spānijā, Portugālē un Francijā. Mūsu piedāvātie kravu konsolidācijas pakalpojumi ļauj Jums izvēlēties un komplektēt preces visā šo valstu teritorijā, lai pēc tam mēs tās kā vienu kravu nogādātu Jums, Jūsu klientam, sadarbības partneriem, radiem vai draugiem.

 

Kravu konsolidācijas process

Sākotnēji Jums jāinformē mūsu speciālisti par to, kurā pilsētā un kādas preces ir jāsaņem. Pēc tam mūsu sadarbības partneri šajās valstīs parūpēsies par to, lai visas preces no visām uzskaitītajām pilsētām tiktu nogādātas noteiktā vietā, no kuras tiek veikta kravas transportēšana uz Latviju, Igauniju vai Krieviju.

Izmantojot kravu konsolidācijas pakalpojumus, Jūs varat izvēlēties labāko Itālijas vīnu un eļļu Toskānā, sieru Sardīnijā, tekstilizstrādājumus un dizaina priekšmetus Milānā un transportēt to visu uz Latviju, Igauniju vai Krieviju kā vienu kravu vai sīkkravu.

 

Saņemt piedāvājumu

Lai saņemtu piedāvājumu, aizpildiet mūsu on-line kravu un sūtījumu pieteikuma formu. Ja Jums rodas jautājumi kāda lieluma norādīšanā lai lauka aizpildīšanā, sazinieties ar Terra Express kravu pārvadājumu speciālistiem.

Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai
Aizvērt paziņojumu Uzzināt vairāk