Mūsu virzieni

Terra Express darbības virzieni

 

 

Lai detalizētāk uzzinātu par katru no Terra Express transporta pārvadājumu virzieniem, sekojiet augstāk norādītajām saitēm! Norādītie transportēšanas grafiki ir orientējoši un var mainīties atkarībā no svētku dienām dažādās valstīs vai citiem apstākļiem. Precīzu informāciju par kravas piegādi Jūs varat uzzināt pie mūsu speciālistiem. Virzienos Norvēģija un Zviedrija Terra Express piedāvā tikai pilnu kravu pārvadājumus. Savukārt citos minētajos virzienos piedāvājam  tikai salikto kravu pārvadājumus.

Salikto kravu pārvadājumi

 

Terra Express nodrošina regulārus salikto kravu pārvadājumos uz/no Itālijas, Spānijas, Portugāles un Francijas no/uz Latviju, Igauniju. Terra Express rīcībā ir plašs partneru tīkls un pieredze kravu pārvadājumos uz/no Itālijas, Spānijas, Portugāles un Francijas no/uz Latviju, Igauniju.

Salikto kravu pārvadājumi Jums dod iespēju ekonomiski atvest vai aizvest kravu, kas ir pārāk liela, lai to sūtītu ar kurjerpastu vai izmantotu pasta pakalpojumus, tomēr ne tik liela, lai būtu nepieciešams īrēt veselu treileri vai pašam organizēt kravas atvešanu, īrējot transportu un šoferi.

Lai uzzinātu kravas pārvadāšanas izmaksas, sazinieties ar Terra Express kravu pārvadājumu speciālistu,  vai aizpildiet on-line pieteikuma formu, lai saņemtu cenas piedāvājumu.

 

Visi Terra Express kravu pārvadājumi ir apdrošināti.

Izmantojot mūsu sadarbības partnera AAS BALTA pakalpojumus, Jums ir iespēja apdrošināt transportējamo kravu vai sīkpaku atbilstoši tās vērtībai. Iesakām apdrošināt visas kravas, bet piedāvājam īpaši nopietni apsvērt papildu apdrošināšanu trauslām un ļoti vērtīgām kravām.

 

Partneru karte

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Map DataMap data ©2015 Basarsoft, Google, INEGI, Inav/Geosistemas SRL, ORION-ME
Map Data
Map data ©2015 Basarsoft, Google, INEGI, Inav/Geosistemas SRL, ORION-ME
Map data ©2015 Basarsoft, Google, INEGI, Inav/Geosistemas SRL, ORION-ME
 
 
 
 
 
 
 
Map
Terrain
Satellite
45°
Labels
  • Porto
  • Barselona
  • Bergamo