Termo, negabarīta un bīstamās kravas

Termokravas

Lai Jūsu kravu vai sūtījumu nespētu ietekmēt laikapstākļi, piemēram, liels aukstums vai karstums, kas var bojāt kravas satura kvalitāti, mēs piedāvājam izmantot termokravu pārvadājumus. Termokravu pārvadājumi Jums ļaus justies droši par to, ka krava netiks bojāta ne no Jums, ne no mums neatkarīgu apstākļu dēļ.  Īpaši iesakām izmantot termokravu pārvadājumus, ja Jums jātransportē medikamenti, ziedi, kosmētika, krāsas, saldēti produkti, jūras veltes, šokolāde vai citas pārtikas un nepārtikas preces, ko var sabojāt nepiemēroti laikapstākļi transportēšanas procesā.

Uzziniet vairāk par termokravu pārvadājumu iespējām!

 

Negabarīta kravas

Terra Express pieredzējušie kravu pārvadājumu speciālisti palīdzēs Jums rast risinājumu arī tad, ja Jums ir jāveic negabarīta kravu pārvadājumi – kravas, kas ir pārāk lielas vai smagas, lai tās transportētu, izmantojot standarta risinājumus. Sazinieties ar Terra Express speciālistiem , lai iegūtu papildu informāciju, vai aizpildiet on-line pieteikuma formu,  un mūsu speciālisti sazināsies ar Jums, lai vienotos par kravas transportēšanas niansēm.

 

Bīstamas kravas

Terra Express piedāvā arī bīstamu kravu transportēšanu. Vedot bīstamās kravas, parasti ražotājs vai nosūtītājs informē pecīzi par kravas aprakstu, cik daudz ir bīstamās kravas un kādas prasības jāievēro. Lai organizētu kravas piegādi pēc visiem noteikumiem, nepieciešams pareizi noteikt bīstamības klasi. Atkarībā no klases, pārvadājuma laikā tiek piemēroti atbilstoši mēri, un tiek noformēts noteikts dokumentu kopums. Ja šaubāties, vai Jūsu krava klasificējas kā bīstamā krava, sazinieties ar Terra Express speciālistiem! Sīkāk par bīstamajām kravām lasiet informāciju šeit.